Proje Hizmetleri

Elta Mühendislik olarak Enerji sektöründe kalite bilinci ile koşulsuz müşteri memnuniyetinin artık bir gereklilik olduğunu düşünmekteyiz. Bu güne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerde kalite bilincini ilke edinerek, personel hizmet anlayışı ile ülkemizin örnek şirketlerinden biri olmayı hedeflemekteyiz. Konusunda uzman proje ekibimiz yüksek gerilim ve alçak gerilim elektrik projelerinin çizimi, takibi ve onayı işlerini mümkün olabilecek en hızlı şekilde yapmaktadır. Ruhsat projesinden uygulama projelerine kadar tüm çizilen projelerimiz standartlara ve yönetmeliklere uygun şekilde direk uygulamaya hazır olarak teslim edilmektedir. 

⦁ Trafo merkezi uygulama projeleri
⦁ Besleme noktası değişimi/ Hat deplasesi
⦁ Elektrik iç tesisat projeleri
⦁ Topraklama projeleri
                                                                                  ⦁ YG/AG dağıtım hattı projeleri
                                                                                  ⦁ Sulama amaçlı motor ve şantiye projeleri
                                                                                  ⦁ Kuvvet projeleri
                                                                                  ⦁ Kompanzasyon projeleri
                                                                                  ⦁ Ruhsat projeleri
                                                                                  ⦁ Elektrik altyapı projeleri

01

Misyonumuz & Vizyonumuz

Elta Mühendislik Enerji sektöründe kalite odaklılık prensibi üzerinde çalışan, sektörünü iyi tanıyan, paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir, enerji değer zinciri alanlarında verimli ve kârlı hizmet sunmayı hedefleyen bir mühendislik şirketidir..

02

Güvenlik ve Sürdürülebilirlik

Elta Mühendislik, kurumsal değerleri arasına 2021 yılında “sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk almak” değerini de ekleyerek bu konuda yıllardan beri gösterdiği hassasiyeti bir kez daha ortaya koymuştur. Sahip olduğu değerleri kurumsal yapısının her aşamasında hayata geçirmek için birçok araç kullanan Şirketimiz, sürdürülebilirlik çalışmalarını daha koordineli bir biçimde yürütmek için Sürdürülebilirlik Kurulu adlı bir platform oluşturmuştur.

03

Uzman Kadro

Kuruluşumuzda görev alacak mühendisler, yüksek teknikerler ve teknikerler seçilirken dikkate alınan kriterler şunlardır: mesleki eğitim ve bilgi birikimine sahip olmak, mesleki yeterliliğe sahip olmak, faaliyetlerinde dürüst ve güvenilir olmak, çalışmaları sırasında edindikleri bilgileri saklamak, topluma, hizmet verdiği ticari kuruluş sahiplerine ve yöneticilerine, devletin resmi kurumlarına ve meslektaşlarına karşı sorumlu olmak.